Народний депутат з фракції Партії регіонів, голова комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Давид Жванія пропонує призначити позачергові місцеві вибори на 30 березня 2014 року. Про це він заявив кореспонденту Forum'у.

«Вибори можуть бути призначені лише у березні 2014 року», - сказав Жванія.

За його словами, оптимально проводити місцеві вибори різних рівнів 30 березня 2014 року, оскільки до цього йдуть бюджетні процеси. «Сьогодні на комітеті ми будемо приймати рішення, щоб запропонувати ВР призначити дату проведення місцевих виборів на 30 березня», - сказав Жванія.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи можливе проведення виборів у Києві в березні наступного року, Жванія сказав, що це залежить від пропозицій, які надійдуть від нардепів. «Комітет дав вже всі рекомендації, особисто я не буду вносити такої пропозиції з етичних міркувань», - зазначив нардеп.

На думку Жванії, кияни оберуть місцеву владу у 2015 році.

Нагадаємо, Верховна Рада України не включила до порядку денного поточного пленарного тижня питання про призначення дати виборів київського міського голови і депутатів Київради.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

248