Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк стурбований тим, що у складі інспекційної групи, яка прибула в Україну з Росії для перевірки фабрик української кондитерської продукції, є представники кондитерських компаній. Про це він заявив у коментарі журналістам, передає кореспондент ForUm'у.

«Я не розумію, чому у цій групі з'явилися конкуренти - представники шоколадних компаній Росії. Це що, інспектування чи продовольче шпигунство? Цього я не розумію і буду розмовляти щодо цього з Миколою Онищенком (голова Росспоживнагляду - Ред.)», - заявив Присяжнюк.

При цьому він упевнений у тому, що інспектори винесуть позитивне рішення щодо українських цукерок. «Вчора працювала інспекційна група, сьогодні триває робота, звичайно, ми впевнені, що результати будуть позитивними», - зазначив міністр.

Нагадаємо, фахівці Росспоживнагляду 21 жовтня почали перевірки українських кондитерських підприємств корпорації Roshen.

Ввезення в Росію кондитерських виробів Roshen заборонений з кінця липня, після того як Росспоживнагляд відібрав у торгових мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення щодо якості. Київ неодноразово заявляв, що вважає претензії необґрунтованими, і висловлював готовність прийняти на будь-яку із українських фабрик Roshen перевіряючу інспекцію контролюючого органу Росії.

У вересні пакет документів щодо забезпечення якості та безпеки цієї кондитерської компанії був офіційно представлений у Росспоживнагляд.

За даними Присяжнюка, комісія РФ вже перевірила 2 фабрики , і зауважень поки що немає.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

408