Прокуратура Деснянського району Києва відкрила кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки, на якій підприємець планував незаконно розмістити торговий комплекс та станцію технічного обслуговування автомобілів, повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

У ході прокурорської перевірки встановлено, що посадові особи приватного підприємства самовільно обгородили бетонним парканом земельну ділянку площею 2600 кв.м на вулиці Електротехнічній і почали підготовчі роботи щодо зведення на цій території торгового комплексу та станції технічного обслуговування автомобілів. При цьому будь-які рішення про передачу зазначеної землі під будівництво органами влади не приймалися і документів, що посвідчують право користування нею, у підприємства нема .

У зв'язку з виявленими порушеннями прокуратурою району розпочато кримінальне провадження за ч1. ст.197-1 - самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво та заявлено позов у суд з вимогою зобов'язати підприємство повернути у комунальну власність вказану ділянку, привівши її у придатний для використання стан. Крім того, у своєму позові прокуратура вимагає стягнути з порушників майже 140 тис. грн шкоди, заподіяної самовільним зайняттям земельної ділянки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

143