За фактом подій біля адмінбудинку ГУ МВС України в Одеській області слідчим відділенням в Є диний реєстр досудових розслідувань внесено відомості за ознаками правопорушень, передбачених п'ятьма статтями Кримінального кодексу України. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Одеській області.

У ході конфліктної ситуації затримані і доставлені у Приморський райвідділ 4 правопорушника.

Зокрема, досудове розслідування здійснюється за статтями Кримінального кодексу України: 293 «групове порушення громадського порядку»; 296 ч.3 «хуліганство»; 341 «захоплення державних або громадських будівель чи споруд»; 342 «опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу»; 345 ч.2 «погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

За даними ГУ МВС, у медичні установи за допомогою звернулися 6 співробітників міліції і одна цивільна особа, які отримали тілесні ушкодження під час цієї події.

Нагадаємо, 22 жовтня в Одесі затриманий екс-нардеп Ігор Марков, йому інкримінують побиття учасників пікету 2007 року. Підозрюваний буде доставлений до суду для обрання запобіжного заходу.

Його затримання призвело до безпорядків в Одесі.

Раніше повідомлялося, що міліція притягне до відповідальності активних учасників заворушень в Одесі, які сталися цієї ночі під обласним управлінням міліції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

139