Затримання колишнього народного депутата Ігоря Маркова спричинило заворушення в Одесі, повідомляє «ТСН».

До самого ранку прихильники екс-депутата Ігоря Маркова тримали в оточені обласне відділення міліції. Близько трьох годин ранку затриманий викликав і з будівлі обласної міліції карету швидкої допомоги.


 
Його рідний брат повідомив протестувальникам, що Маркову стало зле, і в супроводі двох лікарів він намагався потрапити всередину. Однак майже півгодини переговорів з міліцією нічого не дали, і кареті швидкої допомоги довелося по їхати.

Щоб не випустити правоохоронців і з будівлі, всі виходи протестувальники разом з родичами Маркова перекрили позашляховиками.


 
Почалися сутички, внаслідок чого постраждала жінка, яка перебувала в натовпі людей. Їй
довелося викликати «швидку».

Мітингувальників оточили спецназівці, які зі щитами та кийками почали їх відтісняти від входу у відділення міліції. Зокрема, беркутівці відтягли позашляховик дружини Маркова, яким були заблоковані головні ворота.

У підсумку близько 4-ї ранку 23 жовтня правоохоронцям з боєм вдалося вивести затриманого Ігоря Маркова із будівлі одеської обласної міліції. В цей момент з іншого боку під'їхали автозаки, в один із них посадили Ігоря Маркова і відправили у Печерський суд Києва, де суддя має обрати йому запобіжний захід.

Нагадаємо, Макрову інкримінують побиття учасників пікету 2007 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255