Колишній народний депутат України Ігор Марков затриманий 22 жовтня в Одесі після вручення повідомлення про підозру у вчиненні хуліганства у 2007 році. Про це повідомляє управління зв'язків з громадськістю МВС України.

«Йому інкримінують організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. Кримінальне провадження розслідується за статтею Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за вчинення хуліганства. Нагадаємо, що мова йде про події 2007 року, коли біля Одеської обласної адміністрації відбувалися пікети проти встановлення у місті пам'ятника Катерині II», - наголошується у повідомленні.

Маркова підозрюють в організації побиття учасників акції, а також безпосередньо у самому побитті громадян.

Як зазначають у міліції, Марков затриманий після вручення повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України - хуліганство. Підозрюваний буде доставлений до суду для обрання запобіжного заходу, триває розслідування.

Як повідомляв ForUm, вчора, 22 жовтня, адвокат Маркова повідомив про затримання екс-нардепа.

Вищий адміністративний суд України 12 вересня виніс рішення за позовом екс-нардепа Юрія Кармазіна, яким фактично позбавив Ігоря Маркова депутатських повноважень. Кармазін в якості підтвердження своїх позовних вимог доклав листа головного слідчого управління МВС України про фальсифікації на виборах народних депутатів 28 жовтня 2012 року понад 6 тисяч підписів на користь Маркова.

Спікер Верховної Ради України Володимир Рибак доручив апарату парламенту заблокувати картку для голосування позбавленого Вищим адміністративним судом депутатських повноважень Ігоря Маркова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

257