Міністр закордонних справ України Леонід Кожара сподівається, що результати роботи Моніторингової місії Європарламенту на чолі з Олександром Кваснєвським та Петом Коксом будуть позитивними.

Про це, як передає кореспондент For Um'у, він сказав на прес-конференції у Києві після зустрічі міністрів закордонних справ Польщі та Швеції Радослава Сікорського та Карла Більдта з Президентом України Віктором Януковичем.

«Ми очікуємо, що результати місії Кокса-Кваснєвського будуть позитивними», - сказав він.

При цьому Кожара зазначив, що в Україні на сьогоднішній день є воля і консенсус для виконання умов ЄС. «З українського боку є дуже велика воля, щоб втілити всі зміни, необхідні для підписання Угоди про асоціацію», - заявив міністр.

За його словами, на зустрічі з Президентом обговорювалися питання виконання Україною порядку денного Асоціації з Євросоюзом. «Залишилося зовсім небагато часу, і обидві сторони - і українська, і європейська - звірили годинники, де сьогодні перебувають Україна та ЄС», - підсумував він .

Нагадаємо, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявив, що відсутність«зеленого світла» щодо підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС з боку спостережної місії Європейського парламенту Пета Кокса та Олександра Кваснєвського може стати причиною непідписання Брюсселем угоди.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189
Классические туфли мужские