Існуюча в державі система пільг для бізнесу потребує реформування, оскільки в існуючому вигляді вона не справляє належного стимулюючого ефекту на розвиток економіки. Таку думку висловив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході конференції «Нова економічна модель: інвестиції та інновації для реального сектора».

«Є важливе питання, яке стосується пільг. Ми у Міністерстві провели певний аналіз, ми його закінчуємо, і на виході вже зрозуміло, що ті пільги, які у нас застосовуються, м'яко кажучи, є не зовсім системними. Тому що ми даємо пільги, але ефект, як ми вважаємо, від цих пільг мінімальний, означає, що ми робимо неправильно», - зазначив міністр.

Він вважає, що сьогодні в Україні пільги, які надаються бізнесу, замість стимулювання розвитку дають зворотний ефект. Так, багато підприємців, отримавши пільгу, часто вже не дбають про розширення і модернізацію бізнесу, оскільки сама пільга дає їм перевагу перед конкурентами.

«Існуюча система пільг демотивує бізнес. Поки в Україні не підійметься підприємницький дух, толку не буде. Ми просто повинні створити умови для того, щоб підприємницький дух вийшов на поверхню», - підкреслив Прасолов.

На думку міністра, надання пільг доцільно розглядати як одну із форм державно-приватного партнерства: укладаючи конкретний договір з конкретним інвестором, держава надає йому певні пільги в обмін на виконання чітко прописаних зобов'язань, наприклад, щодо формування нових робочих місць або створення інноваційної продукції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1496
Классические туфли мужские