Сьогоднішня поведінка опозиції, яка відмовилася голосувати за порядок денний роботи парламенту, свідчить про те, що далі егоїстичних інтересів її представники не здатні просунутися. Таку думку висловив політолог Володимир Цибулько.

«Напередодні саміту у Вільнюсі не те що кожен день під куполом важливий, а кожна хвилина. Тому для правильного напряму руху та пристойної швидкості наближення до мети саме хвилини не вистачає, щоб скочити на останню сходинку останнього вагона останнього поїзда в ЄС, - сказав експерт. - Етика прийняття важливих політичних рішень в ЄС передбачає голосування резонансних законопроектів не тільки однією більшістю. Для ЄС вже стало традицією, аби у прийнятті таких законопроектів голос опозиції, чи меншості, був обов'язково врахований ».

У зв'язку з цим, на його думку, опозиція сьогоднішнім блокуванням роботи парламенту показала, що далі егоїстичних інтересів її представники не здатні просунутися.

«Тому українська меншість, а опозицією її назвати, напевно, зараз важко (оскільки вона не є зараз як опозиція інтелектуальної альтернативи), почала гру на емоційне виснаження. Сьогоднішня поведінка меншості просто свідчення того, що далі егоїстичних інтересів її представники не здатні просунутися», - додав він.

Цибулько підкреслює, що єдиним аргументом опозиції на сьогодні залишається Юлія Тимошенко.

«Фактор Тимошенко починає бути єдиною зброєю меншості, і кожна із фракцій меншості експлуатує цей фактор на свій розсуд. Вже третій закон - Рудьковського, Міщенка і тепер Лабунської - стають неприйнятними для опозиції. Адже Тимошенко на волі - це повне обеззброєння усіх трьох партій меншості і стимул до об'єднання всіх опонентів Тимошенко», - зауважив політолог.

Нагадаємо, що сьогодні депутати не змогли проголосувати за порядок денний цього пленарного тижня.

Глава парламенту Володимир Рибак достроково закрив ранкове засідання Верховної Ради після розгляду кількох питань.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

137