Відмовляючись голосувати за порядок денний роботи парламенту, опозиція має прихований мотив - відвернути увагу від розгляду законопроекту, який передбачає «тюремні канікули» для екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Таку думку висловив політолог, голова правління Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Тут усе дуже просто. Йде класична тактична боротьба навколо порядку денного. З одного боку, формально опозиція хоче виконати європейський пакет законів, а з іншого - відвернути увагу від невигідних для себе запитань, - зазначає експерт. - Це закономірна проблема, яка досить часто виникає, коли якісь законопроекти невигідні. Тоді зривають їх розгляд або блокуванням, або, як в даному разі , неголосуванням за порядок денний».

Таким мотивом, за словами політолога, є відволікання уваги від розгляду законопроекту, який передбачає «тюремні канікули» для екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

«Це прихований мотив - відволікання уваги від дратівливого для них питання - розгляду законопроекту, який передбачає так звані тюремні канікули, відстрочку покарання Юлії Тимошенко у зв'язку з лікуванням за кордоном. Цей варіант на сьогодні не вигідний опозиції, тому вони переключають увагу на інші моменти, щоб не дати розглянути питання, які не в їхніх інтересах», - переконаний Фесенко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162