Борг підприємств теплокомуненерго за газ продовжує рости. Про це, як повідомляє кореспондент For U m'у, у коментарі журналістам заявив заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Вадим Чупрун.

Він нагадав, що напередодні цей борг становив 17,4 мільярда гривень. «Він виріс після бурхливої діяльності всіх гілок влади. Зупинити цей процес (зростання заборгованості. - Ред.) необхідно, але ми затягнули з цим, оскільки в війшли в опалювальний період», - заявив Чупрун.

Заступник голови «Нафтогазу» підкреслив, що, згідно з законом, не можна перекривати газ для підприємств теплокомуненерго. «Зараз вживаються екстрені заходи для того, щоб можна було полегшити роботу НАК «Нафтогаз України» у цьому плані, щоб вантаж, який лежить на плечах компанії, був якимось чином розібраний тими, хто накопичив цей борг», - підкреслює він.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький заявив, що підприємства теплокомуненерго заборгували «Нафтогазу» 17 млрд грн.

У свою чергу, начальник управління комунальної теплоенергетики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олена Малежик повідомила, що підприємства теплокомуненерго заборгували НАК «Нафтогаз України» близько 14 млрд гривень.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

180