В економічному і соціокультурному плані Україна є ідеальним партнером для Європи. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на прес-конференції заявив генеральний директор Європейського економічного сенату Майкл Йагер.

«Я відвідую Україну вже з 2002 року. Якщо порівняти Україну з 2002 року і Україну 2013 року, то можна побачити дивовижні позитивні результати. Ми, Європейський економічний сенат, і наш партнер Асоціація платників податків Європи, розглядаємо Україну як партнера, як країну майбутнього. Україна для нас є більш ніж партнером. За своєю структурою, за своєю історією, за своєю релігією вона ідеально підходить Європі, вона нерозривно пов'язана з Європою», - заявив Йагер.

За його словами, Європейський економічний сенат, як серйозний представник ЄС, свідомо йде в Україну, тому що країна з 45 мільйонами населення, яка має величезні шанси на зростання і може стати цікавим ринком, представляє взаємний інтерес для економічного співробітництва.

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС і створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа, який планується підписати в листопаді на вільнюському саміті «Східне партнерство».

Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

96