Імам Кисловодська (Ставропольський край Росії) Курман Байчоров затриманий за підозрою у незаконному зберіганні наркотиків.

При цьому у духовному управлінні мусульман краю сумніваються у цій історії.

«Муфтій краю Мухаммад Хаджі Рахімов розбирається у ситуації, і йому слабо віриться у те, що трапилося», - сказав агентству представник прес-служби управління.

За даними Головного управління Міністерства внутрішніх справ Росії по Північно-Кавказькому федеральному окрузі, у селищі Мирний Передгірного району Ставропольського краю при проведенні оперативно-розшукових заходів було зупинено автомобіль ВАЗ-21124, за кермом якого перебував громадянин, 1967 року народження.

При перевірці документів житель Кисловодська почав поводитися неадекватно, чинив непокору співробітникам поліції, повідомляє РІА « Новости».

У ході особистого огляду у підозрюваного в лівій зовнішній кишені куртки було виявлено та вилучено полімерний пакет з речовиною світлого кольору - таблетки в упаковці з фольги жовтого кольору.

Згідно з висновком експерта, сипуча речовина світлого кольору є кустарним наркотичним засобом - сумішшю, що містить героїн, масою 4,127 грама, що є великим розміром.

За даним фактом поліція Передгірного району порушила кримінальну справу за ч.2 ст.228 Кримінального кодексу Росії. Підозрюваний затриманий.

На першому допиті він пояснив, що речовину придбав в аптеці як ліки від кашлю. Вживання затриманим вилученого наркотику підтвердили і аналізи сечі, взяті у нього.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

146