Кабінет Міністрів готовий у п'ятницю, 25 жовтня, під час Години запитань до уряду дати відповіді на всі запитання, які цікавлять парламентаріїв. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході погоджувальної ради заявив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

За його словами, у ході засідання лідерами деяких фракцій порушувалися питання про роботу Державного казначейства, про зниження показників економіки і скорочення соціальних виплат.

Як зазначив перший віце-прем'єр, Кабмін готовий у п'ятницю під час Години запитань до уряду дати відповіді на всі ці питання. «Але я хочу зауважити, що мене дуже дивує, коли одна і та ж людина говорить: чому ви не знижуєте тиск на бізнес, і тут же запитує: а де дохі дна частина держбюджету. - Ред.)? Другий момент: у світі криза, і тут же питання - чому криза в Україні? Тобто ці питання потрібно розглядати професійно, розбиратися і шукати відповіді, а не робити політичні заяви», - підкреслив Арбузов.

За його словами, уряд сьогодні готує закони і направляє їх у парламент як раз для того, щоб вирішити ці питання у повному обсязі.

Як раніше повідомляв ForUm, на цьому тижні Верховна Рада планує розглянути більше 100 законопроектів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161
Классические туфли мужские