Представники Мінекономрозвитку взяли участь у черговому засіданні Комітету СОТ з питань державних закупівель. У рамках переговорів експертами Міністерства був підготовлений і переданий на розгляд Секретаріату СОТ проект пропозицій України.

«Метою участі представників Мінекономрозвитку у засіданні Комітету СОТ з питань державних закупівель було надання відповідей на запитання Сторін Угоди та роз'яснень до пропозиції України, яка перебуває на розгляді Секретаріату СОТ, а також проведення консультацій та зустрічей щодо процесу приєднання України до Угоди СОТ про держзакупівлі», - зазначив директор департаменту державних закупівель та державного замовлення Мінекономрозвитку Андрій Рубан.

Була проведена зустріч з головою комітету СОТ з питань державних закупівель Брюсом Крісті та главою Секретаріату з питань державних закупівель і конкурентної політики комітету СОТ Робертом Андерсеном.

«Під час переговорів ми отримали корисну інформацію про те, як формувати нашу пропозицію , які потрібно внести зміни для того, щоб наша пропозиція відповідала встановленим вимогам і щоб завершити приєднання до Угоди вже в 2014 році», - розповів директор департаменту державних закупівель та державного замовлення Мінекономрозвитку.

Зокрема, Крісті високо оцінив присутність представників України на засіданнях комітету СОТ з питань державних закупівель і те, що Україна готова співпрацювати з членами угоди з держзакупівель, враховуючи розпочатий процес приєднання України до Угоди СОТ про держзакупівлі.

Крім того, експерти Мінекономрозвитку провели робочі консультації з представниками ЄС, Гонконгу, Китаю і країн ЄАВТ.

«Представники Комітету СОТ з питань державних закупівель проявили інтерес до наших пропозицій, вони відзначили високий рівень підготовки української делегації, звернули увагу на поточну роботу щодо приведення українського законодавства і системи державних закупівель у відповідність із законодавством ЄС», - додав Рубан.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов заявляв про те, що тривають переговори стосовно приєднання України до угоди СОТ про державні закупівлі, і це дозволить українським компаніям отримати доступ до ринків державних закупівель 43 країн-підписантів угоди, обсяги цих ринків становлять сотні мільярдів доларів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158