Посол Росії в Україні Михайло Зурабов відзначає труднощі демаркації сухопутного кордону через розташування населених пунктів по лінії кордону.

«Зараз ми зіткнулися з ситуацією, коли, домовившись про сухопутний кордон і почавши практичну роботу на місцевості щодо розмежування, ми раптом несподівано у якихось випадках виявили, що населені пункти поділяються на дві частини, що кордон проходить по вулиці і буквально через будинок», - цитують Зурабова «Українські новини».

За його словами, незважаючи на те, що Україна і Росія вже домовилися щодо демаркації сухопутного кордону, обом країнам тепер необхідно буде вносити корективи з урахуванням розташування населених пунктів по лінії кордону.

«Десь кордон зрушиться так, щоб населений пункт був на українській території, а десь, значить, відповідно, на російській, тому ця технічна робота буде продовжуватися», - додав Зурабов.

Він зазначає, що у цих питаннях необхідно буде вивчити думку місцевих адміністрацій та громадян, які живуть в таких населених пунктах.

На його думку, без урахування цих позицій немає сенсу проводити консультації на міждержавному рівні.

Нагадаємо, в 2012 р. Україна і Росія розпочали встановлення прикордонних знаків на кордоні у Чернігівській області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

325