Жодних інновацій у термінах і умовах вступної кампанії 2014 року не буде. Про це, як передає кореспондент Forum'у, журналістам після урочистої церемонії відкриття російсько-української гуманітарної гімназії заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

«У термінах і умовах вступної кампанії 2014 року ніяких інновацій не буде. Може тільки уточнюватися час проведення», - сказав він.

При цьому міністр наголосив, що нововведення очікується тільки в дослідницьких університетах. «Вони зможуть самостійно обирати ті предмети, з яких потрібні сертифікати зовнішнього тестування для вступу», - зазначив він і нагадав, що таких університетів в Україні 14.

«Нехай вони самі визначаються, які предмети і яка якість знань їм найбільше підходить для відбору майбутніх абітурієнтів», - підкреслив Табачник.

Як раніше повідомляв ForUm, у трійку лідерів вступної кампанії-2013 серед українських ВНЗ увійшли Київський національний університет (НУ) ім. Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (КПІ) та Львівський НУ ім. Франка.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190