Українська плавчиха Дарина Зевіна завоювала дві медалі - золото і бронзу - в перший день четвертого етапу Кубка світу FINA з плавання на короткій воді в Дубаї (ОАЕ). Про це повідомляє Федерація плавання України.

Зевіна фінішувала першою на 200 м на спині з 2:01.66. Вона випередила майже на 4 секунди олімпійську призерку австралійку Емілі Сибом, яка фінішувала другою (2:05.04). Третьою фінішувала рекордсменка світу угорка Катінка Хоссу (2:05.42).

Зевіна завоювала Бронзу на дистанції 50 м на спині. Вона фінішувала за 27.13. Такий же результат на цій дистанції показала і Катінка Хоссу. Золото здобула чемпіонка Європи полька Олександра Урбанчук (26.70), срібло - Емілі Сибом (26.93).

На четвертому етапі Кубка світу FINA з плавання на короткій воді Україну представляють Дарина Зевіна та Ганна Дзеркаль.