Вибухових пристроїв у бердичівському кафе не знайдено, розпочато перевірку за фактом виявлення в підвальному приміщенні закладу ігрових автоматів.

Як повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю Управління МВС України в Житомирській області, правоохоронці провели низку першочергових заходів з пошуку вибухових пристроїв або речовин. Під час огляду приміщення кафетерію в підвалі будівлі експерти-вибухотехніки виявили кімнату, де було розміщено кілька десятків недіючих ігрових автоматів.
 
Зазначається, що автомати були належним чином описані та опечатані. Правоохоронці зараз з'ясовують походження і власника заборонених для використання гральних автоматів.
 
Встановлюється особа аноніма, який телефонував у міліцію, а також його місцезнаходження.
Подібні дії, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України класифікуються як завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності і можуть бути покарані позбавленням волі на строк від 2 до 8 років.

Нагадаємо, сьогодні близько 10.45 в міліцію зателефонував чоловік, який повідомив про те, що кафе заміновано і через дві години там станеться вибух.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

193