Інститут податково-митного аташе запрацює вже цього року. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час зустрічі з представниками найбільших суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності заявив міністр доходів та зборів України Олександр Клименко.

«Механізм запрацює вже цього року. Ми це робимо для того, щоб підтримувати експортерів та імпортерів, які працюють на території тієї чи іншої країни, і щоб ми могли доносити актуальну інформацію до потенційних інвесторів», - заявив міністр.

Він також спростував інформацію про те, що аташе будуть займатися податковою розвідкою. «Це дурниця повна. Ми говоримо про наші представництва, які створені для того, щоб допомагати експортерам і імпортерам створити глибокий діалог з інвесторами», - зазначив глава відомства.

Клименко пояснив, що такими аташе будуть співробітники Міндоходів, акредитовані при Міністерстві закордонних справ України.

Як раніше повідомляв ForUm, міністерство доходів і зборів України запропонувало ввести посаду митно-податкового аташе при посольствах України.

В їхні обов'язки входитиме надання всілякої підтримки представникам українського бізнесу за кордоном, а також допомога потенційним інвесторам роз'яснення всіх аспектів українського податково-митного законодавства.

Міністерство закордонних справ України підтримує ідею про введення митно-податкового представника при посольствах України за кордоном.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177