Органи Міністерства доходів і зборів не збираються примушувати бізнес користуватися фінансовими казначейськими векселями. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході зустрічі з представниками найбільших суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності заявив міністр доходів та зборів України Олександр Клименко.

Звертаючись до представників бізнесу, міністр запитав: «Вас примушують до цього? Ні. Так скажіть про це журналістам».

За словами Клименка, представники ЗМІ постійно ставлять йому одне й те ж запитання, яким чином Міндоходів буде змушувати бізнес користуватися фінансовими векселями. «Я в черговий раз заявляю - ніяк. Це питання бажання бізнесу», - зазначив він.

Як раніше повідомляв ForUm, 4 липня Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», що дозволяє реструктуризувати бюджетну заборгованість, у тому числі з податку на додану вартість, фінансовими векселями з терміном обігу 5 років і 5% прибутковістю.

4 липня Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №2847 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо вдосконалення процедури за фінансовими векселями)».

Міністр доходів та зборів України Олександр Клименко впевнений, що прийнятий Верховною Радою закон про векселі дасть додатковий стимул до розвитку підприємств.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

130