Українські аграрії максимально використовували погодні умови і вже засіяли озимими 6,6 мільйона гектарів. Про це сьогодні на брифінгу під час засідання Кабміну повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Аграрії максимально скористалися теплою погодою і вже засіяли 6,6 мільйона гектарів озимих культур, тобто понад 81% до прогнозу. А це оптимальний обсяг, який можна було засіяти протягом сприятливих погодних умов», - зазначив Присяжнюк.

За словами міністра, аграрії вже завершують посів озимого ріпаку. Ним засіяно 96% запланованих площ. Що стосується озимої пшениці, то її посів ще продовжується. Зараз нею засіяно 83% прогнозованих площ.

«Ми будемо стежити за станом озимини під час холодного періоду року. І будемо готові провести весняно-польові роботи в потрібному обсязі, щоб обсяг площ і вал зернових були збережені», - підкреслив Присяжнюк.

Крім того, міністр зазначив, що сільгоспвиробники повністю забезпечені необхідною кількістю мінеральних добрив. Так, аграрії накопичили 784 тисячі тонн міндобрив. А це 111% до заявки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

173