Британський власник київського торгового центру «Глобус», група компаній London&Regional подякувала українській владі за допомогу у відновленні їхніх законних прав.

Таку думку висловив генеральний директор London and Regional Properties Леонард Себастіан.

«Сторона, яка захопила «Глобус», не мала на це права, так само як і керувати ним. Тому вчора суд прийняв рішення на нашу користь, нам повернули торговий центр в управління, - зазначив він. - Ми сподівалися побачити, що представник загарбників та їхній юрист спокійно приймуть вердикт суду. Але вони не захотіли прийти. До того ж їхній представник, який повинен був повернути нам ключі, цього не зробив. Так що вони не захотіли повернути нам торговий центр мирно».

Крім того, Себастіан відзначив допомогу у вирішенні конфлікту голови міжвідомчої комісії з захисту прав інвесторів і протидії незаконним захопленням підприємств, першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова.

«Я хочу подякувати посольству Великобританії за надану допомогу, а також за те, що передали нам контакти пана Арбузова. Очолювана ним антирейдерська комісія допомогла нам у процесі відновлення права керувати «Глобусом», - додав він.

Нагадаємо, 15 жовтня Апеляційний суд Києва скасував рішення Солом'янського суду від 16 вересня 2013 року, яким Олена Морріс була відновлена на посаді директора підприємства «Глобус».

Таким чином, компанія London & Regional Properties, що володіє через три українських юридичних особи 100% підземного торговельно-виставкового комплексу (ТВК) «Глобус» у центрі Києва, в середу відновила фізичний контроль над об'єктом.

Наприкінці вересня 2013 року компанія заявила про рейдерське захоплення ТВК «Глобус» і намір відстоювати свої права на активи, в тому числі і в Страсбурзькому суді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

141