Зустріч груп високого рівня, яку очолить з боку України віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко і з боку Росії перший віце-прем'єр-міністр Ігор Шувалов, відбудеться 22 жовтня в Москві, повідомив постійний представник України в ЄЕК Ігор Суслов перед засіданням Кабінету Міністрів України, передає кореспондент ForU m'у.

«Зустріч груп високого рівня відбудеться 22 листопада в Москві. Під час цієї зустрічі ми плануємо повернутися до обговорення питання про співпрацю у торговельній сфері після підписання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом», - сказав Суслов.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що якщо буде підписано Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом, то особливий партнерський режим Києва і Москви закінчиться.

Азаров перебував у Калузі (Росія) з дводенним візитом для участі в засіданні міжурядового комітету з економічного співробітництва. У ході цього візиту Медведєв запропонував Україні спільно проаналізувати можливі ризики після підписання Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1235 грн.
127