У Донецьку у зв'язку з проведенням VI Міжнародного інвестиційного саміту, а також приїздом на саміт Президента України Віктора Януковича протягом дня періодично буде обмежуватися рух транспорту на центральних вулицях Київського, Ворошилівського та Будьонівського районів міста.

Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на Управління ДАІ Донецької області.

«Державтоінспекція рекомендує водіям усіх транспортних засобів бути більш уважними за кермом, рухатися з безпечною швидкістю, суворо дотримуватися Правил дорожнього руху при здійсненні маневрів обгону, перебудовуванні, проїзді перехресть, підкорятися світловим і звуковим сигналами патрульних автомобілів, вимогам сигналів регулювальників, а також не паркувати транспорт у непередбачених місцях», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронні органи просять усіх водіїв у Донецьку 17 жовтня коригувати свій маршрут руху з урахуванням наданої інформації.

Як повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації, Янукович у Донецьку візьме участь у відкритті VI Міжнародного інвестиційного саміту, який пройде у виставковому центрі «ЕкспоДонбас», у відкритті амбулаторії у Будьонівському районі та відвідає у місті Світлодарськ Вуглегірську ТЕС, на якій 28 березня 2013 року сталася аварія.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

127