На кордоні України і Росії почав роботу новий КПП «Шебек іно». У найближчі місяці він може стати першим пунктом пропуску, на якому буде проводитися спільний контроль українськими та російськими контролюючими службами. Про це в середу повідомили у прес-службі Федеральної митної служби Росії.

«Почав роботу новий багатосторонній автомобільний пункт пропуску (МАПП) «Шебекіно». До цього моменту він функціонував як пункт пропуску, побудований за тимчасовою схемою і введений в експлуатацію восени 1994 року», - йдеться у повідомленні.

За інформацією ФМС РФ, новий пункт пропуску займає площу 14 га, його пропускна здатність - 1000 автомобілів на добу. Пропускна здатність щодо фізичних осіб - 4400 осіб на добу. У пункті є по 10 смуг руху на в'їзд і стільки ж на виїзд, і з них по дві окремі смуги для вантажних машин, по одній для автобусів і по сім смуг для легкового транспорту, повідомляє «Укрінформ».

Новий пункт пропуску «Шебекіно» оснащений електронним ваговим устаткуванням, системами радіаційного контролю, рентгентелевізійною апаратурою, мобільним інспекційно-доглядовим комплексом та іншими сучасними технічними засобами контролю.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190