Підсумки вчорашніх переговорів прем'єр-міністрів України і Росії Миколи Азарова та Дмитра Медведєва свідчать про те, що між двома країнами більше не буде митної та інформаційної воєн. Про це, як передає кореспондент ForU m'у, на прес-конференції заявила заступник директора Російського інституту стратегічних досліджень Тамара Гузенкова.

«Найголовніший висновок, який можна зробити, це те, що між Україною і Росією не буде війни. Війни митної, інформаційної і будь-якої іншої. Обидва президенти склали зброю і сказали, що будуть вирішувати питання мирним шляхом», - заявила вона.

У той же час експерт підкреслила, що це не означає, що у відносинах між нашими країнами не буде «кулуарних бійок» у вигляді переговорів і зустрічей комісій для узгодження певних питань.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає десяте засідання Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії, яке відбулося 15 жовтня, складним і надзвичайно насиченим.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198