Україні в галузі рослинництва вдалося досягти рекордного обсягу врожаю, а у тваринництві - подолати негативні тенденції у молочному і м'ясному скотарстві. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк на засіданні Ради регіонів.

«Аграрна галузь демонструє постійний і стабільний приріст валового виробництва. За 8 місяців цього року він склав 13,3% порівняно з відповідним періодом минулого року», - зазначив міністр.

Присяжнюк також заявив, що за останні три роки вдалося досягти максимальних історичних показників збору зернових - від 56,7 мільйона тонн в 2011 році до 60 млн. у поточному році.

«На сьогодні врожай уже зібрано на 82% площ, намолочено понад 46 млн тонн зерна. При цьому зібрано близько 23 мільйонів тонн пшениці. Це повною мірою забезпечує продовольчі потреби країни і експорт. І в цілому у цьому році врожайність у середньому по Україні зросла на 42%», - повідомив міністр.

Глава відомства також зазначив, що значні досягнення спостерігаються не тільки у рослинництві, а й у тваринництві.

«Вдалося подолати негативні тенденції у сфері молочного і м'ясного скотарства. І вже у цьому році індекс приросту становить 4,8%», - повідомив Присяжнюк

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

166