Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості розвитку необхідної інфраструктури у сільській місцевості, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Якщо ми не будемо вкладати кошти у сільську інфраструктуру, якщо ми не будемо будувати дороги, якщо ми не будемо будувати житло для селян, село не буде розвиватися», - сказав він під час засідання Ради регіонів у Борисполі Київської області.

Президент звернувся до Міністерства регіонального розвитку, Міністерства агропромислової політики з вимогою спільно розробити програми розвитку інфраструктури села, будівництва житла для людей і об'єктів інфраструктури.

За словами Глави держави, в деяких регіонах є приклади реалізації подібних інфраструктурних проектів. «Але, на жаль, ці приклади поки одиничні. А у нас тут повинна працювати система», - зазначив Янукович.

Як повідомлялося, Мінагрополітики розробляє заходи, спрямовані на стимулювання економічних процесів на селі, всебічний розвиток сільських територій і формування середнього класу селян.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208