Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко позитивно оцінює рішення Європарламенту продовжити свою спостережну місію в Україні. Про це він заявив журналістам у Брюсселі в кулуарах Європарламенту.

«Робота самої місії є дуже позитивною. Вона не спрямована на піар того чи іншого політичного діяча. Вона спрямована на те, щоб краще зрозуміти різні обставини, які необхідно враховувати при вирішенні будь-якої системної або навіть партикулярної проблеми», - сказав Грищенко, повідомляє «Укрінформ».

Він підкреслив, що Кваснєвський і Кокс є політичними діячами, які мають великий досвід і толерантність. «А президент Кваснєвський ще й чудово знає українські реалії», - додав віце-прем'єр.

Як раніше повідомляв ForUm, мандат наглядової місії Європейського парламенту в складі екс-президента Європарламенту Пета Кокса та екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського продовжено до середини листопада.

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт вважає причиною продовження роботи спостережної місії Європейського парламенту на чолі з колишнім президентом Європарламенту Петом Коксом та екс-президентом Польщі Олександром Кваснєвським до середини листопада невиконання Україною всіх умов для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174