Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявляє, що з 2014 року між Києвом і Москвою курсуватиме швидкісний потяг, який дозволить доїхати з однієї столиці в іншу за 7 годин.

«Із запланованого - запуск швидкісного потягу Москва-Київ на наступний рік. Між Києвом і Москвою курсуватиме. У перспективі час у дорозі має скоротитися до 7 годин», - сказав він 15 жовтня на прес-конференції в Калузі.

Також Медведєв повідомив, що на маршруті курсуватиме кілька нових складів. За його словами, під час переговорів з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим обговорювалося також питання здійснення спільних перевірок на поїздах, які слідують без зупинки.

Як повідомляв ForUm, з 26 травня Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» змінила технологію проходження митного контролю і прикордонних процедур для поїздів, що курсують у напрямку Російської Федерації.

Контроль пасажирського поїзда «Київ-Москва-Київ» проходитиме на станції «Київ-Пасажирський», а не вночі на кордоні в пункті контролю «Конотоп».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136