У Сумській області жінка майже півроку тримала свого 27-річного психічнохворого сина в клітці. Як повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області, відповідна інформація надійшла до чергової частини Кролевецького райвідділу міліції у п'ятницю, 11 жовтня.

Під час перевірки було встановлено, що мешканка с. Дубовичі Кролевецького району, 1948 року народження, проти волі утримує свого психічнохворого сина в приміщенні, яке не пристосоване для проживання.

«В дерев'яній клітці, без одягу, ми побачили 27-річного чоловіка, у якого спостерігалося загострення психічного розладу. Нами відразу була викликана бригада швидкої допомоги Кролевецької ЦРЛ», - повідомив прокурор Кролевецького району Олександр Язиков.

За його словами, чоловік перебував на обліку лікаря-психіатра Кролевецької ЦРЛ, з 2004 року є інвалідом ІІ групи як особа з психічним розладом з дитинства.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 146 ч. 2 КК України.

Проводяться слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об'єктивне встановлення всіх обставин скоєння кримінального правопорушення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

516
Классические туфли мужские