Російська Федерація пропонує Україні спільно проаналізувати можливі ризики після підписання Угоди про асоціацію і створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Про це заявив голова уряду РФ Дмитро Медведєв під час зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Скоро торгово-економічна політика України в правовому та практичному плані більшою мірою буде узгоджуватися з політикою ЄС - це суверенний вибір України. І нам необхідно проаналізувати всі наслідки. Для того, щоб не допустити додаткових труднощів, буде підписаний документ щодо нашої співпраці», - сказав Дмитро Медведєв.

У свою чергу Азаров зазначив, що асоціація з ЄС не повинна завадити намірам України та Росії реалізовувати спільні проекти.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що якщо буде підписано Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом, то особливий партнерський режим Києва і Москви закінчиться.

18 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна не повинна протиставляти співпрацю на європейському напрямі і відносини з євразійським співтовариством.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

397