Правоохоронні органи не штурмували квартиру на вулиці Богдана Хмельницького, з вікна якої вивісили червоні прапори під час маршу з нагоди 71-ї річниці створення Української повстанської армії в Києві. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у повідомила заступник начальника прес-служби столичної міліції Ольга Білик.

«Ця легка провокація була підготовлена учасниками заздалегідь. Правоохоронці про це не знали, проте коли побачили, що відбувається, піднялися до дверей квартири, щоб запобігти будь-яким неправомірним діям щодо цих людей. Їх було не 15, а 4 людини... Ніякого СБУ там не було і квартиру не штурмували», - підкреслила вона.

За словами Білик, на поверх до провокаторів так ніхто і не піднявся, а адміністративних протоколів на тих, хто вивісив прапори, не складали.

Нагадаємо, за інформацією деяких ЗМІ, вчора, 14 жовтня, співробітники правоохоронних органів штурмували квартиру на вулиці Богдана Хмельницького, в якій знаходилися активісти, які розгорнули червоні прапори над учасниками маршу УПА в центрі Києва.

Як раніше повідомляв ForUm, марш представників «Свободи» з нагоди 71-ї річниці створення Української повстанської армії у Києві пройшов без сутичок.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

152