Для прийняття закону про прокуратуру і змін у виборче законодавство потрібен певний час. Про це міністр юстиції України Олена Лукаш заявила на прес-конференції, передає кореспондент Forum'у.

«Ми пам'ятаємо, що це важливо у світлі підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, але це не може відбутися дуже швидко», - заявила вона.

Так, міністр засумнівалася, що опозиція підтримає ці законопроекти: «Опозиція не голосує за всі євроінтеграційні закони, зокрема, не голосувала за зміни до Конституції щодо посилення гарантій незалежності суддів. Тому, як поведеться опозиція щодо прокуратури та виборчого законодавства, невідомо».

Лукаш додала, що її особисте спілкування з опозицією під час круглого столу за участю єврокомісара Штефана Фюле дає підстави сумніватися, що Верховна Рада швидко прийме потрібні закони.

Як раніше повідомляв ForUm, президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо заявляє, що Венеціанська комісія дала оцінку українському законопроекту «Про прокуратуру» «без будь-яких змін».

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запевнив єврокомісара з питань розширення і європейської політики сусідства Штефана Фюле в тому, що Верховна Рада виконає покладені на неї завдання і ухвалить закон «Про прокуратуру» та проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів».

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

603