Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров закликав Російську Федерацію максимально використовувати можливості, які створені в рамках зони вільної торгівлі СНД.

Про це Азаров заявив під час 10-го засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії в Калузі (Росія).

«Ми багато говорили з Дмитром Анатолійовичем (Медведєвим - Ред.): а що буде, якщо ми підпишемо Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Будуть ризики, будуть плюси і мінуси, але і ті завдання, які зараз ми ставимо, нічого не мають спільного з цією Угодою... Наше завдання - співпраця та кооперація. Ще раз підкреслюю, що за ці три роки ми зуміли створити зону вільної торгівлі СНД, яку 20 років не могли створити», - сказав прем'єр.

Він зазначив, що Росія, Білорусь і Казахстан просунулися в рамках економічної інтеграції після створення Митного союзу, повідомляє «УНІАН».

Азаров нагадав, що Україна поки не готова висловити конкретну думку щодо окремих угод Митного союзу.

«Але давайте використовувати можливості, які створені в рамках зони вільної торгівлі з СНД», - підкреслив Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що якщо буде підписано Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом, то особливий партнерський режим Києва і Москви закінчиться.

18 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна не повинна протиставляти співпрацю на європейському напрямі і відносини з євразійським співтовариством.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158