Україна досягла прогресу в реалізації реформ, необхідних для інтеграції з Європейським Союзом, зазначає Президент України Віктор Янукович.

«Україна послідовно продовжує реалізацію необхідних реформ. Прогрес у цьому процесі свідчить про відданість нашої держави політичній асоціації та економічній інтеграції з ЄС», - сказав Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ в Таллінні, повідомляє прес-служба Президента.

За словами Януковича, Україна цінує готовність Естонії надавати допомогу у впровадженні внутрішніх перетворень.

«Для України дуже цікавим є успішний досвід естонської моделі реформ, який дозволив вашій країні увійти до числа світових лідерів у питаннях конкурентоспроможності, прозорості підприємницького середовища, інвестиційної привабливості та ефективності управлінських механізмів», - зазначив він.

Президент наголосив, що пріоритетним завданням взаємодії України та Естонії є також активізація двостороннього торговельно-економічного співробітництва, розширення контактів між діловими колами двох країн. «Вважаємо перспективною реалізацію спільних проектів у транспортній, енергетичній, будівельній та інформаційно-комунікаційній сферах», - сказав Глава держави.

За його словами, Україна зацікавлена в розширенні інвестиційного співробітництва з Естонією, зокрема в участі естонських інвесторів у регіональних проектах.

«Естонія цікава також і для українських інвесторів», - зазначив Президент.

У свою чергу, президент Естонської Республіки Тоомас Хендрік Ільвес наголосив, що в процесі євроінтеграції України Європа відповідальна за заохочення України до проведення реформ, зокрема конституційної, суддівської, правоохоронної, поліпшення ділового та інвестиційного клімату.

«Відповідальність, успішне та безпечне сусідство в ЄС і на нашому континенті є тією причиною, чому Естонія підтримує підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС на Вільнюському саміті «Східного партнерства», - сказав президент Естонської Республіки.

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа , який планується підписати в листопаді на вільнюському саміті «Східного партнерства».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196