Інтернет-видання «Українська правда» вводить жорстку цензуру матеріалів, які несуть навіть найменшу критику опозиції. Більш того, такий підхід торкнувся і розміщення рекламних банерів.

Як заявляє продакшн-студія «Без цензури», яка виробляє однойменну програму на Першому Національному каналі, «УП» зняла їхній рекламний банер зі свого сайту, мотивувавши тим, що він... критикує опозицію.

Банер «Без цензури» провисів лише добу, після чого редакція «Української правди» прибрала його з головної сторінки, повідомивши рекламодавцям про своє рішення пост-фактум.

До того ж, як кажуть журналісти, представники «УП» дозволили собі зауваження щодо редакційної політики програми - кого з політиків, як вважає «УП», потрібно в програмі показувати і які теми висвітлювати, щоб мати можливість рекламуватися на «Правді».

При цьому, як зазначають представники програми, реклама була офіційно оформлена у відповідності з усіма нормами і не порушувала українського законодавства.

«Виходить, що ресурс, який на словах виступає проти цензури, на ділі сам же її вводить? Така поведінка негідна інтернет-видання, яке позиціонує себе, як об'єктивний і незаангажований ресурс. На жаль, «Українська правда» в черговий раз довела, що не є засобом масової інформації, а активним учасником політичних процесів, і відстоює інтереси певних політичних сил», - йдеться в заяві продакшн-студії «Без цензури».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134