У Києві поки не планують вводити сезонні тарифи на газ та опалення. Про це, як передає кореспондент ForU m'у, у ході розширеного засідання Колегії Київської міської державної адміністрації заявив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

«Це (введення сезонних тарифів - ред.) політичне рішення, не думаю, що воно буде прийняте до 2015 року», - зазначив він.

За словами Голубченка, сезонний тариф за житлово-комунальні послуги застосовується у багатьох регіонах України, однак має істотний недолік. «Влітку люди не задають жодних запитань, оскільки тариф маленький (оплачується тільки подання гарячої води. - ред.), а коли у грудні доводиться платити у 2,5 рази більше, починаються скарги на те, що підняли тариф. Саме тому в 2009 році КМДА не прийняла таке рішення (про введення сезонних тарифів - р ед.)», - заявив він.

Крім того, Голубченко пояснив, що для реалізації такого проекту необхідне оснащення столичних будинків спеціальним обладнанням. «Оснащення наших будинків прибудинковими приладами обліку на сьогоднішній день складає менше 30%. У зв'язку з нашою фінансовою неспроможністю ми їх у цьому році не ставили і не знаємо, чи будемо ставити в наступному. Хоча адресна програма є, і вона затверджена», - підкреслив він.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький запевнив, що в Україні в опалювальний сезон 2013/2014 тарифи на тепло підвищуватися не будуть.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

104