Українській владі вдалося прийняти більшу частину законодавства, необхідного для підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

Таку думку в коментарі телеканалу БТБ висловив депутат Європейського парламенту Яромир Колічек.

«Я володію повною інформацією про ці зміни. Трансформувати всю систему непросто, тому що є тисячі нюансів у законодавчій базі країни. Але базові принципи, які відповідають принципам ЄС, були прийняті, наприклад, спрямовані на розділення трьох гілок влади. Це дуже важливо», - зазначив він.

У той же час Колічек звернув увагу, що потрібно кілька років на остаточну відповідність українського законодавства європейському .

«Буде потрібно кілька років, щоб усе владнати. Але для забезпечення торговельних відносин основні речі вже були зроблені. Я думаю, не буде проблеми в тому, щоб вивести на новий рівень відносини між Україною і всіма країнами-учасницями ЄС», - додав депутат Європарламенту.

Коментуючи порядок денний Вільнюського саміту, він зазначив, що питання екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко не є ключовим.

«Так, це не є життєво важливою проблемою. Це радше символ, більшою чи меншою мірою. А я не думаю, що символи повинні виходити на перший план при обговоренні між партнерами. Звичайно, я не думаю, що Тимошенко - свята. Але я думаю, що ми повинні показати, що обидві сторони враховують набагато більш важливі речі, ніж приватна справа. І немає різниці, вона кримінальна, чи політична», - підсумував політик.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155