Вся Україна повинна об'єднати свої зусилля, щоб побудувати в нашій країні Європ у. Про це, як передає кореспондент ForU m'у, у ході відкриття II Міжнародного форуму для сталого розвитку «GREEN MIND» заявив міністр екології і природних ресурсів України Олег Проскуряков.

«Євроінтеграційний курс, орієнтація на євростандарти в екології та технологіях і розуміння наших європейських партнерів дають нам можливість побудувати Європу в Україні. Навколо цієї мети ми повинні об'єднати наші зусилля. Кожен на своєму рівні повинен брати участь у масштабній реконструкції нашого спільного дому - України», - сказав Проскуряков.

Також він зазначив, що екологія є головним пріоритетом політики уряду України. «Ми виходимо з того, що екологічна складова присутня в усіх сферах діяльності держави. В першу чергу, в економіці, енергетиці та соціальній сфері. Екологія стоїть над і поза політичними переконаннями, оскільки від неї безпосередньо залежить якість життя людей. Ті високі стандарти, які уряд поставив як орієнтир, а також напрями, ви значені Президентом Віктором Януковичем, дозволять швидкими темпами підвищувати якість життя українців», - підсумував міністр.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

173