Посол України в Естонії Віктор Крижанівський зазначає, що естонська сторона зацікавлена у залученні українських фахівців до перебудови і реконструкції своїх портів. Про це він сказав журналістам у Таллінні (Естонія).

«Є пропозиції з боку Естонії щодо залучення наших спеціалістів для подальшої перебудови та реконструкції портів. У нас є великий досвід і вони (естонська сторона) про це знають», - розповів він.

Крім того, за його словами, Україна і Естонія зацікавлені у розширенні співробітництва з іншими країнами у рамках проектів транзитного маршруту «Вікінг» та контейнерного поїзда «Зубр», повідомляють «Українські новини».

«Зараз наша спільна мета - розширити цей коридор і залучати до участі інші країни... вийти на Скандинавські країни на Півночі і на Півдні вийти на Туреччину», - додав посол.

Для цього, за словами Крижанівського, Україна та Естонія мають намір 15 жовтня підписати протокол про наміри щодо співробітництва у сфері розвитку транспортного коридору між Балтійським і Чорним морями.

Нагадаємо, 15 жовтня Президент Віктор Янукович відвідає Естонію для зустрічей із владою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164