Президент України Віктор Янукович провів зустріч з жінками-Героями України. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

За словами Януковича, він радий можливості зустрітися з особами, які досягли великих професійних успіхів, користуються повагою і авторитетом у суспільстві, займають активну громадську позицію.

Глава держави висловив «захоплення, що є такі жінки в Україні». «Це завдяки тому, що ви такі працьовиті, професійні», - сказав він.

Янукович звернув увагу на важливу роль жінок у житті держави, українського суспільства. На його переконання, подальший розвиток країни неможливий без безпосередньої участі жінок у всіх процесах державотворення та побудови демократичного суспільства: «Повага до вас і авторитет в суспільстві не випадкові. Як кажуть, Господь Бог вам допомагав у цьому і ви цьому сприяли, щоб рівень визнання і поваги до вас завжди зростав».

«Ваше відчуття того, що відбувається в країні, для мене дуже важливе», - додав Глава держави.

Учасники зустрічі обговорили широке коло питань.

На зустрічі були присутні народна артистка України Ніна Матвієнко, актриса Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки Валерія Заклунна-Мироненко, багаторазова олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, оператор машинного доїння сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма «Перше травня», пенсіонерка Павлина Шаповаленко, вчителька математики Харківської гімназії №47 Лариса Шитикова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

127