Євроінтеграція для України - це прагнення до кращих світових стандартів, і Європу в Україні потрібно будувати для себе. Про це сказав Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з жінками-Героями України, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Європейська інтеграція - це, перш за все, наше домашнє завдання. Ми повинні будувати Європу в Україні для себе», - сказав Президент.

За його словами, потрібно прагнути до поліпшення умов життя. «Що таке євроінтеграція? Це прагнення нашої країни до кращих світових зразків, до кращих умов життя, виробництва, соціальних стандартів», - підкреслив Янукович.

Він зазначив, що всі Президенти України під час перебування на цій посаді виконували роботу з питань європейської інтеграції країни, і сьогодні немає ніяких розбіжностей у цьому питанні. «Сьогодні ми стоїмо на порозі європейської інтеграції. Якщо в листопаді буде підписана ця Угода (про асоціацію з ЄС. - Ред.), це буде підсумком тієї величезної роботи, яку проводили багато років багато урядів», - сказав Глава держави.

На переконання Президента, в України буде можливість приєднатися до високорозвинених країн за умови зростання економіки на рівні 5-7% на рік.

«Тоді ми будемо наздоганяти швидкими темпами, і тоді ми будемо покращувати життя людей, якість життя, умови життя», - підкреслив Глава держави.

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа, який планується підписати в листопаді на Вільнюському саміті «Східного партнерства».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189