Президент футбольного клубу «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс готовий запросити на пост головного тренера команди іноземного фахівця у разі невдачі Олега Блохіна.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «Футбол», повідомляє прес-служба клубу.

«У мене у голові є певний час, який я відвів Блохіну, і він про це знає. Знає, які завдання він повинен виконати перед командою київського «Динамо». Говорити про них я не буду, але він їх знає. Я йому довіряю і сподіваюся, що у нього все вийде. Тому що якщо у нього не вийде, вектор буде різко змінено», - сказав він.

Суркіс заявив, що працюватиме над запрошенням іноземного фахівця.

«Пройшов я динамівську плеяду. Це один із останніх могікан. Я і при призначенні Блохіна говорив, що це моя остання надія на те, що корінний динамівець, корінний киянин виведе команду на якісно новий рівень. Дай Боже , щоб Блохін працював на цій посаді до глибокої старості, але при цьому він повинен показувати результат», - зазначив президент клубу.

Суркіс підкреслив, що якщо з Блохіним команді доведеться з тих чи інших причин розлучитися, тренер у київському «Динамо» буде з іноземним корінням.

«Вважайте це моєю офіційною заявою», - акцентував він.

У той же час президент «Динамо» зазначив, що зміна тренера - це не розмова сьогоднішнього дня. «На сьогоднішній день я довіряю і вірю у Блохіна. Тому що якщо не вийде у Олега Володимировича, це чергова моя помилка», - резюмував він.

Нагадаємо, Олег Блохін був призначений головним тренером київського «Динамо» 25 вересня 2012 року. До цього він тренував збірну України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

609