В останній день третього етапу Кубка світу FINA з плавання у Москві українська плавчиня Дарина Зевіна здобула третю золоту медаль, повідомляє Федерація плавання України.

Наша спортсменка фінішувала першою на дистанції 100 м на спині. Її результат - 56.91. Другою припливла японська спортсменка Саяка Акасі (58.25). Третьою завершила фінал рекордсменка і триразова чемпіонка світу угорська плавчиня Катінка Хоссу (58.75) .

«Дарина Зевіна - одна і з лідерів української збірної з плавання. Завдяки своєму професіоналізму на змаганнях у Москві вона завоювала три золоті і бронзову медалі, - сказав головний тренер збірної команди України з плавання Андрій Сердінов.

Нагадаємо, раніше Дарина Зевіна завоювала дві золоті медалі у перший день етапу Кубка світу FINA з плавання на короткій воді.