Печерський районний суд Києва засудив до 5 років позбавлення волі умовно колишнього начальника відділу підготовки заходів Палацу спорту в Києві, з вини якого у листопаді минулого року загинув спортивний журналіст Юрій Данилов.

Про це повідомляє прес-служба наглядового відомства.

«Встановлено, що причиною нещасного випадку стало грубе порушення зазначеним службовцям інструкції з дотримання безпеки при виконанні демонтажних робіт», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, не переконавшись у відсутності в залі сторонніх людей, начальник відділу наказав підлеглим розпочати роботи зі встановлення сцени для концерту. При демонтажі цього обладнання утворився технологічний отвір шириною близько одного метра, в який впав журналіст. Від отриманих травм Данилов загинув на місці.

Вироком суду чиновник визнаний винним за ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини) та засуджено до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки.

Крім того, суд позбавив засудженого права обіймати посади на підприємствах, установах і організаціях всіх форм власності, пов'язаних з безпекою виробництва терміном на 2 роки.

Як повідомляв ForUm , 11 листопада 2012 року після хокейного матчу «Україна - Польща» у Палаці спорту загинув хокейний оглядач Юрій Данилов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1111