Політтехнологи голови фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка роблять все можливе, щоб опустити рейтинг лідера фракції «УДАР» Віталія Кличка.

Таку думку в ході круглого столу «Чи здатна опозиція висунути єдиного кандидата на виборах 2015 року» висловив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології, політолог Михайло Погребинський.

«Вірогідність того, що опозиція домовиться про кандидата в першому турі, дорівнює нулю. По-моєму, це всі розуміють. Причин для цього багато, - зазначив він. - Вже починає працювати рейтингова технологія. Днями Мустафа Найєм (який, у принципі, погано розуміє соціологічну технологію) опублікував на «Українській правді» пост, зміст якого зводився до того, що, мовляв, не вірте високому рейтингу Кличка порівняно з іншими кандидатами від опозиції. Крім іншого, там зазначалося, що у Яценюка теж високі шанси. Як мені здається, це замовлена командою Яценюка технологія, яка змушує нас замислитися, що перевага Кличка не така висока».

Погребинський також висловив переконання, що і Кличко, і Яценюк на сьогоднішній день досягли піку свого рейтингу.

«Яценюк покладені на себе надії не виправдав. Шансів у нього істотно наростити рейтинг - немає. Навіть у тому випадку, якщо буде падати рейтинг у Кличка, що я не виключаю. Більше того, вважаю, що зараз у Кличка максимальний рейтинг. До речі, його технологи роблять все можливе, щоб він поменше виступав», - добивав він

Політолог також зауважив, що на сьогоднішній день більшість українців вважають, що у 2015 році переможе чинний Президент Віктор Янукович.

«Згідно з нашим дослідженням, більше половини опитаних респондентів, які підуть на вибори, вважають, що Президентом буде Янукович. Навіть не третина, а більшість. Хоча не виключаю, що ця цифра буде змінюватися», - підсумував він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209