Юлія Тимошенко може стати джокером під час президентських виборів 2015 року. Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявив у ході круглого столу політичний оглядач Дмитро Джангіров.

За його словами, Тимошенко - оптиміст і до останнього буде впевнена, що зможе брати участь у виборчій кампанії. «Якщо вона не вийде з в'язниці, то може зробити якийсь несподіваний хід, в першу чергу, для Яценюка, наприклад, домовитися з партією Кличка і тим самим вирішити питання про єдиного кандидата», - повідомив він.

У той же час, за словами Джангірова, повернення в політику і прем'єрство Тимошенко невигідно всім представникам економічних еліт. «Тимошенко - це український джокер. Вона може зіграти за старшу карту, може за молодшу, а може в цьому розкладі і взагалі не з'явитися на руках», - зазначив експерт.

Нагадаємо, Україна дуже близька до звільнення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на «гуманітарних підставах». Про це в інтерв'ю британському виданню The Independent заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Президент України Віктор Янукович заявляє, що українська сторона шукає шляхи вирішення ситуації, що склалася навколо екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році.
9 травня 2012 року Тимошенко перевели з колонії в Центральну клінічну лікарню №5 (Харків), де вона знаходиться досі.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190