Парламентська делегація відвідає ЄП для участі у засіданні групи Україна - ЄС до Вільнюського саміту. Про це, як передає кореспондент ForU m'у, повідомив співголова делегації, народний депутат Сергій Тігіпко.

«Бажано, щоб візит відбувся до підписання: хоча б за тиждень-два. Ми вже почали разом з Петром Олексійовичем (Порошенком . - Ред.) переговори, щоб це відбулося», - уточнив він.

Водночас Тігіпко зазначив, що скандал у пресі щодо неявки української делегації в Європарламент виник через неточну інформацію у деяких німецьких ЗМІ. «Ніякої плями на нашій делегації не буде, бо ніхто не мав приїжджати. Це було засідання європейської частини комісії, і тому українську делегацію не запрошували», сказав він .

Як раніше повідомляв ForUm, голова Верховної Ради України Володимир Рибак підписав розпорядження про формування делегації для участі в засіданні групи Україна - ЄС у Європарламенті.

Нагадаємо, чергове засідання делегації Європарламенту в комітеті парламентського співробітництва ЄС-Україна завершилося в Страсбурзі, так і не розпочавшись, оскільки українська частина комітету на засідання не з'явилася.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

150